Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Традиційна вечеря із СЕО

16 червня ті співробітники, які Мріють!  Прагнуть!  Досягають!  і стали номінантами дошки пошани в KIDDISVIT, провели вечір у компанії CЕО KIDDISVIT Павла Овчиннікова у ресторані Giannivino.

 Це традиційна зустріч.  Спілкування в неформальній обстановці із СЕО компанії відбувається раз у квартал, запрошують на нього співробітників, яким компанія вдячна за їхні досягнення в тому чи іншому проекті.

У зв'язку з карантином номінантів на дошку пошани об'єднали за два квартали: 4 квартал 2019 року  та 1 квартал 2020 року.

«Було дуже душевно, – коментує зустріч із шефом маркетолог Тетяна Давидова.  В офісі у нас завжди повно справ.  У кожного свої завдання. А ось така неформальна зустріч – чудова ідея.  Ми говорили про мрії, ділилися спогадами, жартували.  Абсолютно різні люди, абсолютно з різних відділів, зустрілися як старі знайомі, та розмовляли про те, що відбувається у світі, хто як переживав карантин, хто як пристосувався до дистанційної роботи.»

Вечір удався!  І з тим, що це чудова традиція всередині компанії, складно не погодитися. 

Адже кожен співробітник відчуває, що його внесок помічають і цінують, а це додає сили і натхнення.

  Loading...