Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Усе буде бейсбол! Спортивні команди від L.O.L. Surprise! уже в Україні.

Ваша дитина захоплюється спортом або танцями? А може, їй просто не сидиться на місці?

Тоді і лялечок-спортсменок вона точно прийме в коло друзів!

Зустрічайте приголомшливі бейсбольні команди від L.O.L. Surprise!

12 блискучих лялечок у неймовірних нарядах зі спортивними аксесуарами.

У цій серії лялечки поділені на дві команди. На упаковці «Heart breakers» зображена капітан їхньої команди із золотавим волоссям у рожевому костюмі та бейсболці.

А команду «Lucky Stars» очолює білявка в синьому костюмі й окулярах. Колір вбрання лялечки на упаковці підкаже вам – із якої команди буде спортсменка

Яку команду оберете ви?

Кожна лялечка має секретну здатність. Уміє бризкатися, або плакати, змінювати колір у холодній воді або ж робити «пі-пі».

Хороша новина: кожен шар упаковки підлягає вторинній переробці. Внутрішня куля схожа на бейсбольний м'яч.

Усередині бейсбольного м'яча приховані всі сюрпризи, у рожевий або блакитний обгортці. Кульку можна використовувати як підставку для ляльки або горщик для домашніх квітів.

У кульки L.O.L. Surprise! аж 8 сюрпризів, які дивують у міру того як володарка кульки L.O.L. Surprise її відкриває.

Стікер-ребус, бейсбольна картка, пляшечка, одяг, взуття, сама лялечка, один із  додаткових спортивних аксесуарів: шолом, бейсболка, бита, бейсбольна рукавичка, та лист колекціонера.

Із кумедними лялечками з різних бейсбольних команд можна влаштовувати імпровізовані матчі, або поставити їм танець чирлідерів. Варіантів ігрової взаємодії чимало.

Зберіть усіх 12 лялечок у свою спортивну колекцію!

Ігровий набір із лялькою L.O.L. Surprise! серії All-Star B. B. s - спортивна команда» рекомендований для малюків від 3-х років.

Шукайте бейсболісток L.O.L. у дитячих магазинах свого міста.

  Loading...