Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Diramix

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
PJ-10001
Стретч-іграшка у вигляді тварини Diramix – Крейзі оченята
Нові кумедні герої від бренду Diramix - це стретч-іграшки, які перейшли на найвищий рівень! Адже вони не тільки добре тягнуться, легко стискаються та знімають стрес, а ще й рухають оченятами! Потрясіть іграшку або стисніть у руці - і Ви побачите, як крутяться ці кумедні очі!У колекції представлені різні підводні жителі: краб, крокодил, черепаха, жабка, кит. Кого Ви виберете? Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Очі героя рухаються, коли іграшку стискають або трусять. Деякі іграшки світяться у темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої світилися у темряві, їх потрібно попередньо потримати на сонці або під лампою щонайменше 15 хвилин. Внутрішня частина тварин наповнена гідрогелевими кульками. Зберіть повну колекцію з 12 кумедних тварин!До набору входить: 1 стретч-іграшка.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PJ-10001
 | 
 | В уп.:
 1
69 ₴
69
1
DIR-T-00003
Стретч-іграшка у вигляді тварини Diramix The Epic Animals – Жителі океанів
Зустрічайте нову неймовірну серію стретч-іграшок 'THE EPIC ANIMALS'! Ці герої не тільки чудово тягнуться, але й мають високу деталізацію! А деякі з них світяться у темряві!У колекції ЖИТЕЛІ ОКЕАНІВ зібралися цікаві та небезпечні представники підводного світу. Тигрова акула, кашалот, гігантська акула, косатка, риба-пила та багато інших! Зберіть усіх героїв та дізнайтесь цікаві факти про них! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Деякі іграшки світяться у темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Для того, щоб іграшки світилися у темряві, їх потрібно попередньо потримати на сонці або під лампою щонайменше 15 хвилин. Всі іграшки мають різне наповнення: слиз, пісок, гідрогелеві або пінопластові кульки. Зберіть повну колекцію із 18 епічних тварин!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; міні-журнал італійською мовою.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DIR-T-00003
 | 
 | В уп.:
 1
89 ₴
89
1
DIR-T-10005
Стретч-іграшка у вигляді тварини Diramix The Epic Animals – Лід проти пустелі
Зустрічайте нову неймовірну серію стретч-іграшок 'THE EPIC ANIMALS'! Ці герої не тільки чудово тягнуться, але й мають високу деталізацію! А деякі з них змінюють колір чи світяться у темряві!У колекції ЛІД ПРОТИ ПУСТЕЛІ зібралися цікаві та небезпечні представники фауни з усього світу. Арктичний вовк, морж, пінгвін, кашалот віддають перевагу холодному клімату. А жовтий скорпіон, червона кобра, верблюд та койот можуть жити за дуже високої температури. Зберіть усіх героїв та дізнайтесь цікаві факти про них! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Деякі іграшки здатні змінювати колір, а деякі – світяться у темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір, потрібно занурити іграшку у воду, температура якої має бути 31-33 градуси. А для того, щоб іграшки світилися у темряві, їх потрібно попередньо потримати на сонці щонайменше 15 хвилин. Внутрішня частина тварин наповнена пінопластовими кульками. Середній розмір іграшки без пакування – 15х6,5 cm. Зберіть повну колекцію із 20 епічних тварин!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DIR-T-10005
 | 
 | В уп.:
 20
89 ₴
89
20
DIR-T-00006
Стретч-іграшка у вигляді тварини Diramix The Epic Animals – Родина тварин
Зустрічайте нову неймовірну серію стретч-іграшок 'THE EPIC ANIMALS'! Ці герої не тільки відмінно тягнуться, але й мають високу деталізацію!РОДИНА ТВАРИН - це колекція тварин з різних куточків планети. Тут можна знайти коалу та бегемота, панду та слона. А можна познайомитися ближче з ведмедем чи кенгуру! Зберіть їх усіх!Особливістю цієї серії є те, що до комплекту входить відразу 2 героя: мама та малюк! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Внутрішня частина дорослих персонажів наповнена пінопластовими кульками, маленькі персонажі повністю виготовлені з м'якої гуми. Зберіть повну колекцію з 16 епічних тварин та їхніх малюків!До набору входить: 2 стретч-іграшки у вигляді тварини (мама та малюк); міні-журнал італійською мовою.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DIR-T-00006
 | 
 | В уп.:
 1
99 ₴
99
1

  Loading...