Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Elite Force

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
101860
Ігровий набір ELITE FORCE — БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ГВИНТОКРИЛ MH-6 (гвинтокрил, мотоцикл, фігурки, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ГВИНТОКРИЛ MH-6, що складається з гвинтокрила, мотоцикла та двох бійців з аксесуарами, включаючи змінний шолом з приладами нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: багатоцільовий гвинтокрил МН-6 Little Bird, який готовий доставляти важливий вантаж у будь-яку місцевість; військовий водій, що вправно керує МН-6 і захищає його, може використати 2 ракети; військовий мотоцикл з водієм, який озброєний базукою та станковим гранатометом MК 19. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі багатоцільовий гвинтокрил, військовий мотоцикл і 2 фігурки військових з аксесуарами! Максимально деталізовані фігурки з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Їхні руки та ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Гвинтокрил і мотоцикл оснащені реалістичними функціями, зокрема гвинтом і колесами, що обертаються! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурок військових 10-11 cm (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 багатоцільовий гвинтокрил; 1 військовий мотоцикл; 2 фігурки; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101860
 | 
599 ₴
599
101839
Ігровий набір ELITE FORCE — ПУСКОВА РАКЕТНА УСТРАНОВКА M270A1 (ПРУ, фігурка)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором ПУСКОВА РАКЕТНА УСТАНОВКА M270A1 що складається з ракетної установки та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: пускова ракетна установка M270A1,яку можна піднімати, опускати та обертати; військовий водій, що вправно керує автомобілем і захищає його, може використати 1 вогнепальну зброю. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 ракетна установка і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. В установці відкриваються двері та люки, також ви можете піднімати, опускати та повертати пускову установку! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 ракетна установка; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101839
 | 
499 ₴
499
101858
Ігровий набір ELITE FORCE — ШТУРМОВА МАШИНА «ДЕЛЬТА» (машина, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором ШТУРМОВА МАШИНА «ДЕЛЬТА», що складається з штурмового автомобіля та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: штурмова машина Delta Force, яка може вмістити до 2 солдатів: один сидітиме на водієві, а інший - на сидінні навідника, що обертається; військовий водій, що вправно керує автомобілем і захищає його, може використати 1 поворотний кулемет, 2 вогнепальної зброї і 1 змінний магазин. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 штурмова машина і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Автомобіль може вмістити до 2 солдатів: один сидітиме на водієві, а інший - на сидінні навідника, що обертається! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 штурмова машина; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101858
 | 
299 ₴
299
101863
Ігровий набір ELITE FORCE —БРОНЕАВТОМОБІЛЬ HUMVEE M1114 (машина, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором БРОНЕАВТОМОБІЛЬ HUMVEE M1114, що складається з броньованого автомобіля та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: броньований автомобіль Humvee Elite Force M1114, який готовий доставляти важливий вантаж у будь-яку місцевість; військовий водій, що вправно керує Humvee М1114 і захищає його, може використати 1 ракету BGM-71 TOW і штатив, 1 гвинтівку M4A1, 1 гранатомет M320. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 броньований автомобіль і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Автомобіль оснащений реалістичними функціями, зокрема поворотною гарматною вежею, дверима та багажником, що відкриваються, і шинами, що обертаються! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 броньований автомобіль; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101863
 | 
599 ₴
599
101857
Ігровий набір ELITE FORCE —БРОНЕТРАНСПОРТЕР M113 (БТР, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором БРОНЕТРАНСПОРТЕР M113, що складається з броньованої машини та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: броньований транспортер, в якому відкриваються 2 люки для позиції навідника; військовий водій, що вправно керує БТР і захищає його. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 броньований транспортер і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Бронетранспортер має два люки, які відкриваються, щоб дозволити фігурці стояти в різних положеннях навідника! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18). Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 БТР; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101857
 | 
299 ₴
299
101837
Ігровий набір фігурок солдатів ELITE FORCE — МОРСЬКІ КОТИКИ (5 фігурок, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим загоном МОРСЬКІ КОТИКИ, що складається з 5 бійців з аксесуарами, включаючи зброю та шоломи з приладами нічного бачення: 4 фігурки морських піхотинців і 1 ексклюзивна фігурка морського десантника. У вашому підпорядкуванні: морський снайпер (кодове ім’я: Рейдар) контролює позиції ворога з висоти; морський десантник (кодове ім’я: Спектер) готовий до польоту; штурман (кодове ім’я: Хеймер) і шкіпер (кодове ім’я: Тригер) впораються з ворожими атаками; морський розвідник (кодове ім’я: Мейверик) знайде ворожі штаби. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 4 фігурки військових і ексклюзивна фігурка морського десантника! Максимально деталізовані фігурки з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Їхні руки та ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Кожен герой має своє кодове ім'я, яке можна використовувати для гри. З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурок військових 10-11 cm (масштаб 1:18). Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 5 фігурок; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101837
 | 
499 ₴
499
101854
Ігровий набір фігурок солдатів ELITE FORCE — РОЗВІДКА (5 фігурок, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим загоном РОЗВІДКА, що складається з 5 бійців з аксесуарами, включаючи кулемети і шоломи з приборами нічного бачення: 4 фігурки піхотинців і 1 ексклюзивна фігурка снайпера. У вашому підпорядкуванні: снайпер (кодове ім’я: Страйкер) контролює позиції ворога з висоти великих веж; командир загону Сержант (кодове ім’я: Ті Джей) утримує ваше військо в строю; радист (кодове ім’я: Ґрунт) завжди тримає зв’язок; мінометник M224-60 (кодове ім’я: Танк) і артилерист з плечовою пусковою установкою SMAW (кодове ім’я: Гармата) створюють вибухові атаки проти ворога. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 4 фігурки військових і 1 ексклюзивний герой! Максимально деталізовані фігурки з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Їхні руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Кожен герой має своє кодове ім'я, яке можна використовувати для гри. З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурок 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 5 фігурок; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101854
 | 
499 ₴
499

  Loading...