Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Elite Force

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 5 з 5
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
101839
Ігровий набір ELITE FORCE — ПУСКОВА РАКЕТНА УСТРАНОВКА M270A1 (ПРУ, фігурка)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором ПУСКОВА РАКЕТНА УСТАНОВКА M270A1 що складається з ракетної установки та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: пускова ракетна установка M270A1,яку можна піднімати, опускати та обертати; військовий водій, що вправно керує автомобілем і захищає його, може використати 1 вогнепальну зброю. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 ракетна установка і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. В установці відкриваються двері та люки, також ви можете піднімати, опускати та повертати пускову установку! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 ракетна установка; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101839
 | 
1775 ₴
1775
101858
Ігровий набір ELITE FORCE — ШТУРМОВА МАШИНА «ДЕЛЬТА» (машина, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором ШТУРМОВА МАШИНА «ДЕЛЬТА», що складається з штурмового автомобіля та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: штурмова машина Delta Force, яка може вмістити до 2 солдатів: один сидітиме на водієві, а інший - на сидінні навідника, що обертається; військовий водій, що вправно керує автомобілем і захищає його, може використати 1 поворотний кулемет, 2 вогнепальної зброї і 1 змінний магазин. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 штурмова машина і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Автомобіль може вмістити до 2 солдатів: один сидітиме на водієві, а інший - на сидінні навідника, що обертається! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 штурмова машина; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101858
 | 
875 ₴
875
101863
Ігровий набір ELITE FORCE —БРОНЕАВТОМОБІЛЬ HUMVEE M1114 (машина, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором БРОНЕАВТОМОБІЛЬ HUMVEE M1114, що складається з броньованого автомобіля та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: броньований автомобіль Humvee Elite Force M1114, який готовий доставляти важливий вантаж у будь-яку місцевість; військовий водій, що вправно керує Humvee М1114 і захищає його, може використати 1 ракету BGM-71 TOW і штатив, 1 гвинтівку M4A1, 1 гранатомет M320. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 броньований автомобіль і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Автомобіль оснащений реалістичними функціями, зокрема поворотною гарматною вежею, дверима та багажником, що відкриваються, і шинами, що обертаються! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 броньований автомобіль; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101863
 | 
1775 ₴
1775
101857
Ігровий набір ELITE FORCE —БРОНЕТРАНСПОРТЕР M113 (БТР, фігурка, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим набором БРОНЕТРАНСПОРТЕР M113, що складається з броньованої машини та бійця з аксесуарами, включаючи змінний шолом з прибором нічного бачення. У вашому підпорядкуванні: броньований транспортер, в якому відкриваються 2 люки для позиції навідника; військовий водій, що вправно керує БТР і захищає його. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 1 броньований транспортер і 1 фігурка військового з аксесуарами! Максимально деталізована фігурка з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Його руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Бронетранспортер має два люки, які відкриваються, щоб дозволити фігурці стояти в різних положеннях навідника! З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурки військового 10-11 см (масштаб 1:18). Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 1 БТР; 1 фігурка; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101857
 | 
875 ₴
875
101854
Ігровий набір фігурок солдатів ELITE FORCE — РОЗВІДКА (5 фігурок, аксес.)
ELITE FORCE - це продуманий військовий дизайн техніки та фігурок, що надихає влаштовувати власні військові перемоги! А завдяки максимально реалістичним деталям та артикуляції воїнів ви зможете зібрати не лише захопливу колекцію, а й створити новий поворот у історії військової справи!Знайомтеся з військовим загоном РОЗВІДКА, що складається з 5 бійців з аксесуарами, включаючи кулемети і шоломи з приборами нічного бачення: 4 фігурки піхотинців і 1 ексклюзивна фігурка снайпера. У вашому підпорядкуванні: снайпер (кодове ім’я: Страйкер) контролює позиції ворога з висоти великих веж; командир загону Сержант (кодове ім’я: Ті Джей) утримує ваше військо в строю; радист (кодове ім’я: Ґрунт) завжди тримає зв’язок; мінометник M224-60 (кодове ім’я: Танк) і артилерист з плечовою пусковою установкою SMAW (кодове ім’я: Гармата) створюють вибухові атаки проти ворога. Всі фігурки мають відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію, що робить їх розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! В наборі 4 фігурки військових і 1 ексклюзивний герой! Максимально деталізовані фігурки з понад 10 точками артикуляції для більш захопливої гри! Їхні руки і ноги легко згинати, щоб військова сцена мала реалістичний вигляд. Кожен герой має своє кодове ім'я, яке можна використовувати для гри. З кожною фігуркою є різні типи зброї, які відповідають обов'язкам/завданням військового. Висота фігурок 10-11 см (масштаб 1:18) Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики у дітей, вміння гратися та колекціонувати.У наборі: 5 фігурок; Аксесуари.Збирайте всю колекцію та створіть свій загін ELITE FORCE!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 101854
 | 
1195 ₴
1195

  Loading...