Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Gоо.N Friend

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
F1010117-002
Трусики-підгузки Goo.N Friend для дітей 12-17 кг (5, 24 шт)
Трусики-підгузки Goo.N Friend - нові інноваційні підгузки, які виготовлені за японськими технологіями та мають доступну ціну для покупців. Відчуття сухості та комфорту до 9 годин! Завдяки новітнім технологіям, абсорбент не втрачає вбиральні властивості навіть після кількох намокань. Підгузки Goo.N Friend вбирають і утримують вологу в будь-якому положенні малюка вдень і вночі. Одинарні оборочки та м'які манжетики забезпечують комфортну посадку, ідеальне прилягання та максимальний захист від протікань для найактивніших малюків. Завдяки м'яким матеріалам підгузки-трусики приємні до тіла та чудово підходять для чутливої шкіри малюка. Особлива технологія невагомої гумки на спинці без використання хімічного клею не викличе алергії. Тонкі та легкі, не сковують рухи малюка і так само комфортні, як звичайні трусики.Розмір 5 призначений для малюків вагою 12-17 кг.У пакуванні 24 штук.
Арт.:
 F1010117-002
 | 
299 ₴
299
F1010117-003
Трусики-підгузки Goo.N Friend для дітей 15-25 кг (6, 20 шт)
Трусики-підгузки Goo.N Friend - нові інноваційні підгузки, які виготовлені за японськими технологіями та мають доступну ціну для покупців. Відчуття сухості та комфорту до 9 годин! Завдяки новітнім технологіям, абсорбент не втрачає вбиральні властивості навіть після кількох намокань. Підгузки Goo.N Friend вбирають і утримують вологу в будь-якому положенні малюка вдень і вночі. Одинарні оборочки та м'які манжетики забезпечують комфортну посадку, ідеальне прилягання та максимальний захист від протікань для найактивніших малюків. Завдяки м'яким матеріалам підгузки-трусики приємні до тіла та чудово підходять для чутливої шкіри малюка. Особлива технологія невагомої гумки на спинці без використання хімічного клею не викличе алергії. Тонкі та легкі, не сковують рухи малюка і так само комфортні, як звичайні трусики.Розмір 6 призначений для малюків вагою 15-25 кг.У пакуванні 20 штук.
Арт.:
 F1010117-003
 | 
299 ₴
299
F1010117-001
Трусики-підгузки Goo.N Friend для дітей 9-14 кг (4, 30 шт)
Трусики-підгузки Goo.N Friend - нові інноваційні підгузки, які виготовлені за японськими технологіями та мають доступну ціну для покупців. Відчуття сухості та комфорту до 9 годин! Завдяки новітнім технологіям, абсорбент не втрачає вбиральні властивості навіть після кількох намокань. Підгузки Goo.N Friend вбирають і утримують вологу в будь-якому положенні малюка вдень і вночі. Одинарні оборочки та м'які манжетики забезпечують комфортну посадку, ідеальне прилягання та максимальний захист від протікань для найактивніших малюків. Завдяки м'яким матеріалам підгузки-трусики приємні до тіла та чудово підходять для чутливої шкіри малюка. Особлива технологія невагомої гумки на спинці без використання хімічного клею не викличе алергії. Тонкі та легкі, не сковують рухи малюка і так само комфортні, як звичайні трусики.Розмір 4 призначений для малюків вагою 9-14 кг.У пакуванні 30 штук.
Арт.:
 F1010117-001
 | 
299 ₴
299

  Loading...