Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT та MYplay підтримали юних учасників Dnipro Marathon

450 юних бігунів взяли участь у марафоні Dnipro Marathon.

Стометрівку бігли малюки від 2 до 6 років, півкілометра долали діти віком 7-9 років, а за перемогу на дистанції в 1 кілометр змагалися бігуни вікової категорії 11-14 років.

18 кращих юних спортсменів стали призерами забігу та отримали подарунки від групи компаній KIDDISVIT, до якої входить мережа дитячих магазинів MYplay.

У якості подарунку юні бігуни отримали ароматний набір для творчості - Scentos та іграшки від #Sbabam, що зростають в яйці - Зимові динозаври.

На спортивну подію Дніпро зібрав 3050 любителів бігу та професійних атлетів.

Бігуни з’їхалися з багатьох міст України, а також із Німеччини, Литви, Канади, Великобританії, Ізраїлю, Молдови та Білорусі.

Відомо, що найстаршому учаснику, який брав участь у марафоні - 73 роки: свої перші 42 кілометри він здолав у 70 років!

А наймолодшим учасником забігу виявився малюк віком 2,5 місяці. Звісно, крихітка брала участь у пробігу на руках батьків.

Марафони набувають популярності з кожним роком. До легкої атлетики долучаються люди поважного віку, а батьки активно заохочують до спорту дітей.

Група компаній KIDDISVIT завжди рада підтримати спортивні змагання та привітати переможців! 

  Loading...