Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Scentos

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 43
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
20211
Ароматний набір для творчості - Захоплюючі пригоди
Ароматний набір для творчості серії «Clean Colouring» - ЗАХОПЛЮЮЧІ ПРИГОДИ прекрасний подарунок юним художникам. Ви познайомитеся зі світом тварин, птахів і динозаврів на розмальовках у чорно-білому кольорі. Розмалюйте їх чарівними маркерами з набору, щоб вони стали різнокольоровими та яскравими! А з ароматами ягід і фруктів малювання стане ще більш захопливим!Особливості:20 розмальовок з тваринами, птахами та динозаврами.Кольори маркерів: зелений, червоний, синій, жовтий та фіолетовий.Маркери малюють лише на папері з набору, не забруднюючи шкіру, тканину або меблі.Усі маркери в наборі мають різну пігментацію кольору. Зелений і жовтий кольори виглядають трохи світлішими на папері. Також особливість цих маркерів у тому, що з часом колір стає яскравішим і помітнішим на папері.Чудові фруктові аромати натурального походження.5 кумедних мордочок, які зображені на маркерах, перетворюють їх на персонажів для веселої гри!У наборі також наліпки, які теж потрібно розмалювати!Екологічне пакування.До набору входить:20 розмальовок розміром 20 х 25 см (cm);5 чарівних маркерів;Наліпки.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 20211
 | 
475 ₴
475
20210
Ароматний набір для творчості - Чарівний світ
Ароматний набір для творчості серії «Clean Colouring» - ЧАРІВНИЙ СВІТ прекрасний подарунок юним художникам. Ви познайомитеся з магічним світом єдинорогів і фей на розмальовках у чорно-білому кольорі. Розмалюйте їх чарівними маркерами з набору, щоб вони стали різнокольоровими та яскравими! А з ароматами ягід і фруктів малювання стане ще більш захопливим!Особливості:20 розмальовок з єдинорогами та феями.Кольори маркерів: зелений, червоний, синій, жовтий та фіолетовий.Маркери малюють лише на папері з набору, не забруднюючи шкіру, тканину або меблі. Усі маркери в наборі мають різну пігментацію кольору. Зелений і жовтий кольори виглядають трохи світлішими на папері. Також особливість цих маркерів у тому, що з часом колір стає яскравішим і помітнішим на папері.Чудові фруктові аромати натурального походження.5 кумедних мордочок, які зображені на маркерах, перетворюють їх на персонажів для веселої гри!У наборі також наліпки, які теж потрібно розмалювати!Екологічне пакування.До набору входить:20 розмальовок розміром 20 х 25 см (cm);5 чарівних маркерів;Наліпки.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 20210
 | 
475 ₴
475
24019
Ароматний набір для творчості - Чарівні маркери
Ароматний набір для творчості - ЧАРІВНІ МАРКЕРИ - це щось неймовірне!Ваші діти будуть у захваті від чудових ароматів знайомих маркерів Scentos та від їхніх нових чарівних властивостей.У наборі 10 яскравих ароматних маркерів із тонким стрижнем.У наборі 8 яскравих ароматних маркерів із товстим стрижнем.2 спеціальні 'чарівні' маркери. Просто намалюйте щось і проведіть по малюнку 'чарівним' маркером - і Ви побачите, як малюнок змінює колір.Варіанти зміни кольору зображені на пакуванні.У комплекті 20 сторінок веселих завдань та розмальовок.Маркери зручні для дитячих ручок.Аромати натурального походження.Гра набором Scentos розвиває креативність, уяву та концентрацію увагиЗбери всю колекцію маркерів із божевільними фруктами від Scentos!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 24019
 | 
489 ₴
489

  Loading...