Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT починає співпрацю з компанією Hasbro!

Сьогодні Hasbro - потужний виробник іграшок і настільних ігор.

KIDDISVIT почала співпрацювати з компанією Hasbro по брендах Peppa Pig і PJ Masks.

Peppa Pig від Hasbro та «Герої у масках» (PJ Masks) створені за ліцензією популярних у всьому світі мультсеріалів.

А ліцензійні іграшки – точні копії персонажів однойменних мультсеріалів.

Обидва мультсеріали в Україні транслюються на дитячому телеканалі Плюс Плюс.

«Дитячий ринок в Україні цілком інтегрований у світовий інформаційний простір. Діти дізнаються про популярні іграшки, бо переглядають огляди іграшок провідних світових блогерів. Або завдяки улюбленим мультсеріалам стають фанатами ліцензійних персонажів. KIDDISVIT відслідковує усі тренди та пильнує дитячі вподобання. Співпраця з таким потужним партнером як Hasbro – велика честь для нашої компанії. Адже право представляти на українському ринку справжні світові хіти - це знак довіри від світолих лідерів галузі», - коментує початок роботи з компанією Hasbro Павло Овчинніков, співзасновник і СЕО групи компаній KIDDISVIT.

Компанія KIDDISVIT рада повідомити, що відтепер представляє на українському ринку ліцензійні іграшки Peppa Pig і PJ Masks від Hasbro які дуже люблять малюки!

Компанія Hasbro - інформаційна довідка:

Компанія має права на виробництво іграшок під брендами Peppa Pig і PJ Masks, My Little Pony, Transformers, Mr. Potato Head.

А починалось усе у 1940 році. Однією з перших іграшок тоді Hassenfeld Brothers став Містер Картопляна голова, який мав неабиякий успіх.

Сьогодні ігри та іграшки виробництва Hasbro - частина масової культури.

  Loading...