Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Набір пластиліну Ліпака – Біжутерія: Квіткові Кільця

Набір пластиліну Ліпака – Біжутерія: Квіткові Кільця

Арт.:
31001-UA01
Бренд:
Lipaka
Ціна РРЦ:
195 ₴

Якщо Ви наш партнер, натисніть кнопку «увійти»

Зареєструватися Увійти

Набір пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – БІЖУТЕРІЯ: КВІТКОВІ КІЛЬЦЯ – розважить і малюків, і дорослих. За допомогою анімаційних інструкцій в додатку HEY CLAY, Ви зможете зліпити милі квіткові кільця. А завдяки компактним розмірам, набір зручно брати з собою. Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками.

  • До набору входить 3 баночки пластиліну різного кольору.
  • В набір може входити до 9 різних кольорів (баночка може містити пластилін трьох різних кольорів).
  • Розімніть пластилін перед ліпкою!
  • З пластиліну, що входить до набору, можна створити 5 квіткових кілець, зображених на упаковці та описаних в інструкції (додатку).
  • У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних прикрас у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з анімаційними інструкціями.

Пластилін ЛІПАКА – це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвиваючі набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв. HEY CLAY – це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, освоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Пластилін ЛІПАКА – це більш ніж просто ліплення! Разом з пластиліном ЛІПАКА малюки розвивають дрібну моторику, вчаться концентрувати увагу, розвивають креативність та кругозір.

Пластилін абсолютно безпечний для дітей, має приємну щільну структуру, не липне до рук, не має запаху та не залишає плям. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердіє на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє гратися створеними фігурками.

Рекомендовано для дітей від 6 років.

Обмеження за віком
до 3 років
В комплект входить
3 баночки пластиліну, 1 визначник розміру для кільця, 1 паличка для кільця
Гарантія
Гарантія не поширюється
Матеріал
Вода, полівініловий спирт, піна, барвники
Найменування Н1
Набір пластиліну Ліпака – Біжутерія: Квіткові Кільця
Термін придатності, міс.
2 роки
Бренд
Lipaka
Страна происхождения
КНР, не требуется
Свет
Нет, немає
Батарейки входят в комплект
Нет
Возраст
3-10
Развивает
Креативность, Мелкая моторика, Воображение

  Loading...