Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Нова офіційна гра L.O.L. Surprise! на Roblox!

Суперновина для геймерів і фанатів лялечок L.O.L. Surprise! Нова віртуальна гра стартувала на ігровій платформі SuperAwesome.

Це автономна дитяча цифрова медіа екосистема, яка забезпечує безпечну цифрову взаємодію зі світовою дитячою аудиторією для сотень брендів і власників контенту. Цей майданчик охоплює майже півмільярда дітей Північної Америки, Європи та країн Азії.

Гра дозволить шанувальникам L.O.LSurprise! заохочувати улюблених героїв - через функцію «гра зі мною» Rukkaz App.

«Нова віртуальна гра суттєво збільшить аудиторію шанувальників бренду L.O.L. Surprise! Це абсолютно новий спосіб гри та взаємодії з героями лялькових серій L.O.L. Surprise! І головне, що віртуальна гра у мережі абсолютно безпечна - це для нас є ключовим моментом», - заявив Іссак Ларіан, генеральний директор і засновник MGA Entertainment.

«Гра - це креативна сфера для безпечної взаємодії з молодою аудиторією, - сказав генеральний директор SuperAwesome Ділан Коллінз. - Компанія об'єднує чудовий досвід спільної гри. Ми раді реалізувати цей проект у співпраці з MGA Entertainment».

У віртуальній грі задіяні цифрові популярні версії L.O.L. Surprise!

Гравці можуть взаємодіяти з персонажами лялечок, O.M.G. House, танцювати, купатися в басейні, отримувати нагороди у процесі гри,  приміряти наряди та аксесуари, обмінюватися ними.

Зареєструватися можна через додаток. В Україні доступ до віртуального ігрового проекту буде вже у квітні.

Довідка:

MGA Entertainment, компанія з виробництва споживчих товарів для розваг зі штаб-квартирою у Чатсворті (Каліфорнія, США), створює інноваційну запатентовану та ліцензійну продукцію, а саме: іграшки та ігри, ляльок, побутову електроніку, предмети інтер'єру, канцелярські та спортивні товари.

До сімейства MGA входять відзначені нагородами відомі бренди: L.O.L. Surprise™Little Tikes®, Num Noms™, Poopsie Slime Surprise™, Bratz®, Rainbow High™Na! Na!  Na! Surprise™Baby Born.

KIDDISVIT – офіційний представник портфелю брендів компанії MGA Entertainment в Україні. 

Джерело: https://toyworldmag.co.uk/l-o-l-surprise-joins-the-world-of-roblox/

  Loading...