Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Розвиваюча Іграшка - Бульдозер

Розвиваюча Іграшка - Бульдозер

Завантажити сертифікати
Арт.:
80-151826
Бренд:
VTech
Ціна РРЦ:
279 ₴

Якщо Ви наш партнер, натисніть кнопку «увійти»

Зареєструватися Увійти

Розвиваюча іграшка - БУЛЬДОЗЕР з серії іграшок Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech познайомить малюків з транспортним засобом і його функціями!

Унікальна серія розумних електронних транспортних засобів та ігрових наборів Біп-Біп Toot-Toot Drivers! Серія, яка завоювала серця дітей і батьків по всьому світу. Серія - володарка безлічі професійних міжнародних нагород! Іграшки та ігрові набори Біп-Біп Toot-Toot Drivers входять в списки бестселерів по всьому світу.

Кожен транспортний засіб серії забезпечено технологією SmartPoint, розроблений компанією VTech, що дозволяє програвати мелодії, пісеньки, вимовляти різні фрази і звуки, роблячи навчання і пізнання важливих навичок, які захоплюють дитину за рахунок створення творчої атмосфери гри.

Серія включає різноманітні ігрові набори, що знайомлять дітей з різними транспортними засобами, професіями та правилами дорожнього руху.

Іграшка розширює словниковий запас, розвиває музичне сприйняття, навички моторики, уяву, допомагає розумінню причинно-наслідкових зв'язків. Дитині відкриваються величезні простори для творчості та рольових ігор.

Серія Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech - це навчальні електронні іграшки та ігрові набори, які доставлять масу задоволення від навчання в процесі захоплюючої гри!

Рекомендовано для дітей від 1 року.

Розмір іграшки без упаковки довжина
10
Розмір іграшки без упаковки ширина
6
Розмір ігрушки без упаковки висота
6
Обмеження за віком
до 1 року
Гарантія
Гарантія не поширюється
Матеріал
пластик, метал тощо
Найменування Н1
Розвиваюча Іграшка - Бульдозер
Термін придатності, міс.
необмежений
Бренд
VTech
Страна происхождения
КНР, 2 батарейки типа ААА
Озвучена (укр.)
Російською мовою
Возраст
1-5
Развивает
Воображение, Эмоциональное развитие, Речь
Озвучена
На русском языке
Батарейки входят в комплект
Да
Серія
Бип-Бип

  Loading...