Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Dress Your Puppy

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
0222
89 ₴
89
12
A21T0075
Стретч-іграшка у вигляді тварини Dress your Puppy – Друзі в костюмчиках
Що може бути миліше маленьких звіряток у кумедних костюмчиках?Стретч-іграшка у вигляді тварини DRESS YOUR PUPPY – ДРУЗІ В КОСТЮМЧИКАХ – це ціла колекція малюків у знімних костюмчиках. Їх можна жмакати, обіймати та перевдягати! Песики, пінгвінчики, качечки – усі обожнюють мінятися костюмчиками! У вашого улюбленця може бути новий образ кожного дня! У колекції 16 різних звірят у різних костюмах. Збирай всю колекцію та перевдягай своїх крихіток. Тваринки та костюмчики виконані з м’якого матеріалу, що розтягується. Тому їх зручно перевдягати навіть маленьким діткам. Всі іграшки наповнені пінопластовими кульками. У комплекті 1 звірятко та 1 костюмчик.Гра зі стретч-іграшкою у вигляді тварини DRESS YOUR PUPPY сприяє емоційному розвитку, розвитку дрібної моторики та вмінню грати.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 A21T0075
 | 
 | В уп.:
 1
59 ₴
59
1
DIR-L-10003
Стретч-іграшка у вигляді тварини Dress your puppy S1 – Цуценятко в блискучому костюмчику
Краще за маленьких милих цуценят можуть бути лише цуценята в кумедних костюмчиках!Стретч-іграшка у вигляді тварини DRESS YOUR PUPPY S1 – ЦУЦЕНЯТКО В БЛИСКУЧОМУ КОСТЮМЧИКУ – це милі цуценята у знімних костюмчиках тваринок. Їх можна жмакати, обіймати та перевдягати! Тепер усі костюмчики блискучі! Ваше улюблене цуценя буде наймоднішим! У колекції 12 різних цуценят у різних костюмах. Збирай всю колекцію та перевдягай своїх крихіток. Цуценята та костюмчики виконані з м’якого матеріалу, що розтягується. Тому їх зручно перевдягати навіть маленьким діткам. Всі іграшки наповнені пінопластовими кульками. У комплекті 1 цуценя та 1 костюмчик.Гра зі стретч-іграшкою у вигляді тварини DRESS YOUR PUPPY сприяє емоційному розвитку, розвитку дрібної моторики та вмінню грати.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 DIR-L-10003
 | 
 | В уп.:
 1
89 ₴
89
1

  Loading...