Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

House Pets

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 2 з 2
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
1065B
Колекційна фігурка-сюрприз House Pets – Мій улюбленець
Фігурки-сюрпризи HOUSE PETS – колекція неймовірно милих тварин. І кожна з них може стати Вашим домашнім улюбленцем! Кого Ви обираєте: черепашку, мавпочку чи, може, жирафу? А краще зберіть їх усіх! У колекції 72 милих улюбленця: 12 тварин представлені в різних кольорах та з різними функціями! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! У серії можна знайти: сову, слона, кролика, лева, коалу та багатьох інших! Деякі тварини мають функції: хтось світиться в темряві або змінює колір у холодній воді (температура води повинна бути менше 10 градусів). Деякі фігурки блискучі, флоковані чи перламутрові. А ще є малюки, яких спочатку треба викупати, щоб дізнатися, якого ж вони кольору! Зберіть усіх героїв!До набору входить: фігурка улюбленця; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 1065B
 | 
 | В уп.:
 24
99 ₴
99
24
1065
Колекційна фігурка-сюрприз House Pets – Мій улюбленець (з переноскою)
Фігурки-сюрпризи HOUSE PETS – колекція неймовірно милих тварин. І кожна з них може стати Вашим домашнім улюбленцем! Кого Ви обираєте: черепашку, мавпочку чи, може, жирафу? А краще зберіть їх усіх! У колекції 72 милих улюбленця: 12 тварин представлені в різних кольорах та з різними функціями! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! У серії можна знайти: сову, слона, кролика, лева, коалу та багатьох інших! Деякі тварини мають функції: хтось світиться в темряві або змінює колір у холодній воді (температура води повинна бути менше 10 градусів). Деякі фігурки блискучі, флоковані чи перламутрові. А ще є малюки, яких спочатку треба викупати, щоб дізнатися, якого ж вони кольору! У наборі з кожним улюбленцем є зручна переноска. Зберіть усіх героїв!До набору входить: фігурка улюбленця; переноска; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.у вони!
Арт.:
 1065
 | 
 | В уп.:
 12
115 ₴
115
12

  Loading...