Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Ігровий набір Miniverse серії Mini Lifestyle - Створи затишок

Ігровий набір Miniverse серії Mini Lifestyle - Створи затишок

Арт.:
591856
Бренд:
Miniverse
Ціна РРЦ:
495 ₴

Якщо Ви наш партнер, натисніть кнопку «увійти»

Зареєструватися Увійти

Відчуйте себе дизайнером і створіть власний авторський іграшковий мінідекор для будинку з Miniverse серії 'Mini Lifestyle'! Ви можете виготовити різноманітні види свічок, акваріум з рибками чи горщики з рослинами! Створіть свій власний мінісвіт затишку!

  • Розпакуйте! Кожна кулька містить реалістичні іграшкові міні'елементи' та аксесуари для створення власних мініверсій ваших стильних предметів для будинку! Кожне пакування містить сюрприз, тож ви не дізнаєтесь, який мінінабір у вас є, поки не розпакуєте його!
  • Створіть! За допомогою інструкції «створіть» власний унікальний іграшковий декор для будинку. Закінчивши створення мініатюри, поставте її під сонячне світло або ультрафіолет, доки смола не затвердіє. Якщо ви створюєте акваріум чи якийсь об’ємний предмет, то додавайте смолу у декілька рівнів, для кращого застигання смоли. Щойно вона застигне, ваш колекційний експонат готовий до показу!
  • Продемонструйте! Помістіть свій колекційний предмет Miniverse на полицю, яка водночас є і вітриною! Кожна мінікапсула поставляється з мініполицею, на якій ви можете показати свою мініколекцію. У асортименті 24 унікальних мініпредметів.
  • Збирайте! На цьому веселощі не закінчуються! Мініаксесуари та пакування дуже милі для колекціонування. Від мініверсії кольорових камінців у акваріум до підсвічника та кактусів - у серії 'Mini Lifestyle' є понад 60 унікальних елементів, пакування та аксесуарів, які ви можете колекціонувати. Створіть свій власний світ міністиль затишку!

До набору входить:

  • Набір для приготування іграшкових предметів для декору (іграшкові мініпредмети, 1-2 пакетів піску, 1 пакет мінікаміння та\або епоксидна смола, аксесуари);
  • полиця;
  • пінцет;
  • кулька.

Зберіть всю колекцію Miniverse!

Гра з ігровим набором Miniverse розвиває у дитині уміння грати, уяву та емоційний розвиток.

Рекомендовано для дітей віком від 8 років.

Розмір іграшки в упаковці ширина
20
Розмір іграшки в упаковці висота
30
Розмір іграшки в упаковці довжина
34
Обмеження за віком
до 8 років
В комплект входить
Набір для приготування іграшкових предметів для декору (іграшкові мініпредмети, 1-2 пакетів піску,
Гарантія
Гарантія не поширюється
Матеріал
пластик
Найменування Н1
Ігровий набір Miniverse серії Mini Lifestyle - Створи затишок
Термін придатності, міс.
необмежений
Страна происхождения
КНР, не требуется
Свет
Нет, немає
Батарейки входят в комплект
Нет
Возраст
8-12
Развивает
Воображение, Умение играть, Креативность
Бренд
Miniverse

  Loading...