Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Miniverse

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
591825
Ігровий набір Miniverse серії Mini Food - Створи вечерю
Відчуйте себе шеф-кухарем і приготуйте власну авторську іграшкову мінівечерю з Miniverse серії 'Mini Food'! Ви можете приготувати різноманітні іграшкові десерти, піцу, рамен, кекси та багато іншого! Створіть свій власний світ мінікулінарії!Розпакуйте! Кожна кулька містить реалістичні іграшкові міні'інгредієнти' та кухонне приладдя для створення власних мініверсій ваших улюблених закусок і десертів! Кожне пакування містить сюрприз, тож ви не дізнаєтесь, який мінінабір у вас є, поки не розпакуєте його!Приготуйте! За допомогою інструкції «приготуйте» власну унікальну іграшкову вечерю. Закінчивши створення мініатюри, поставте її під сонячне світло або ультрафіолет, доки смола не затвердіє. Якщо ви готуєте торт чи якусь об’ємну страву, то додавайте смолу у декілька рівнів, для повного застигання смоли. Щойно вона застигне, ваш колекційний експонат готовий до подачі!Подайте! Помістіть свою колекційну страву Miniverse у капсулу, яка водночас є і вітриною! Кожна мінікапсула поставляється з міністоликом, на якому ви можете подати свою мініколекцію. У асортименті 12 унікальних мінівечер.Збирайте! На цьому веселощі не закінчуються! Кухонні мініаксесуари та пакування дуже милі для колекціонування. Від мініверсії паличок для їжі до підставки для торта та ножа для піци - у серії 'Mini Food' є понад 70 унікальних інгредієнтів, пакування та кухонних аксесуарів, які ви можете колекціонувати. Створіть свій власний світ мінікулінарії!До набору входить:Набір для приготування іграшкової вечері (іграшкові міні-інгредієнти, епоксидна смола, кухонне приладдя);Столик;Пінцет;Кулька.Зберіть всю колекцію Miniverse!Гра з ігровим набором Miniverse розвиває у дитині уміння грати, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 591825
 | 
 | В уп.:
 18
349 ₴
349
18
505419
Ігровий набір Miniverse серії Mini Food 3 - Створи вечерю
Відчуйте себе шеф-кухарем і приготуйте власну авторську іграшкову мінівечерю з Miniverse серії 'Mini Food 3'! Ви можете приготувати різноманітні іграшкові десерти, бургер, желе, сашімі та багато іншого! Створіть свій власний світ мінікулінарії! Розпакуйте! Кожна кулька містить реалістичні іграшкові міні'інгредієнти' та кухонне приладдя для створення власних мініверсій ваших улюблених закусок і десертів! Кожне пакування містить сюрприз, тож ви не дізнаєтесь, який мінінабір у вас є, поки не розпакуєте його! Приготуйте! За допомогою інструкції «приготуйте» власну унікальну іграшкову вечерю. Закінчивши створення мініатюри, поставте її під сонячне світло або ультрафіолет, доки смола не затвердіє. Якщо ви готуєте желе чи якусь об’ємну страву, то додавайте смолу у декілька рівнів, для повного застигання смоли. Щойно вона застигне, ваш колекційний експонат готовий до подачі! Подайте! Помістіть свою колекційну страву Miniverse у капсулу, яка водночас є і вітриною! Кожна мінікапсула поставляється з міністоликом, на якому ви можете подати свою мініколекцію. У асортименті 12 унікальних мінівечерь. Збирайте! На цьому веселощі не закінчуються! Кухонні мініаксесуари та пакування дуже милі для колекціонування. Від мініверсії паличок для їжі до підставки для кексів - у серії 'Mini Food 3' є понад 70 унікальних інгредієнтів, пакування та кухонних аксесуарів, які ви можете колекціонувати. Створіть свій власний світ мінікулінарії!До набору входить: Набір для приготування іграшкової вечері (іграшкові міні-інгредієнти, епоксидна смола, кухонне приладдя) Столик Пінцет Кулька.Зберіть всю колекцію Miniverse!Гра з ігровим набором Miniverse розвиває у дитині уміння грати, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 505419
 | 
495 ₴
495
505396
Ігровий набір Miniverse серії Mini Food 3 - Створи кафе
Відчуйте себе шеф-кухарем і відкрийте власне авторське іграшкове кафе з Miniverse серії 'Mini Food'! Ви можете приготувати різноманітні іграшкові десерти, ескімо, напої та багато іншого! Створіть свій власний світ мінікулінарії! Розпакуйте! Кожна кулька містить реалістичні іграшкові міні”інгредієнти” та кухонне приладдя для створення власних мініверсій ваших улюблених закусок і десертів! Кожне пакування містить сюрприз, тож ви не дізнаєтесь, який мінінабір у вас є, поки не розпакуєте його! Приготуйте! За допомогою інструкції «приготуйте» власну унікальну іграшкову їжу. Закінчивши створення мініатюри, поставте її під сонячне світло або ультрафіолет, доки смола не затвердіє. Якщо ви готуєте желе чи якусь об’ємну страву, то додавайте смолу у декілька рівнів, для повного застигання смоли. Щойно вона застигне, ваш колекційний експонат готовий до подачі! Подайте! Помістіть свою колекційну страву Miniverse у капсулу, яка водночас є і вітриною! Кожна мінікапсула поставляється з міністоликом, на якому ви можете подати свою мініколекцію. У асортименті 12 унікальних міністрав. Збирайте! На цьому веселощі не закінчуються! Кухонні мініаксесуари та пакування дуже милі для колекціонування. Від мініверсії мюслів до трубочек у напої - у серії 'Mini Food' є понад 70 унікальних інгредієнтів, пакування та кухонних аксесуарів, які ви можете колекціонувати. Створіть свій власний світ мінікулінарії!До набору входить: Набір для приготування іграшкової вечері (іграшкові міні-інгредієнти, епоксидна смола, кухонне приладдя) Столик Пінцет Кулька.Зберіть всю колекцію Miniverse!Гра з ігровим набором Miniverse розвиває у дитині уміння грати, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 505396
 | 
395 ₴
395
591856
Ігровий набір Miniverse серії Mini Lifestyle - Створи затишок
Відчуйте себе дизайнером і створіть власний авторський іграшковий мінідекор для будинку з Miniverse серії 'Mini Lifestyle'! Ви можете виготовити різноманітні види свічок, акваріум з рибками чи горщики з рослинами! Створіть свій власний мінісвіт затишку! Розпакуйте! Кожна кулька містить реалістичні іграшкові міні'елементи' та аксесуари для створення власних мініверсій ваших стильних предметів для будинку! Кожне пакування містить сюрприз, тож ви не дізнаєтесь, який мінінабір у вас є, поки не розпакуєте його! Створіть! За допомогою інструкції «створіть» власний унікальний іграшковий декор для будинку. Закінчивши створення мініатюри, поставте її під сонячне світло або ультрафіолет, доки смола не затвердіє. Якщо ви створюєте акваріум чи якийсь об’ємний предмет, то додавайте смолу у декілька рівнів, для кращого застигання смоли. Щойно вона застигне, ваш колекційний експонат готовий до показу! Продемонструйте! Помістіть свій колекційний предмет Miniverse на полицю, яка водночас є і вітриною! Кожна мінікапсула поставляється з мініполицею, на якій ви можете показати свою мініколекцію. У асортименті 24 унікальних мініпредметів. Збирайте! На цьому веселощі не закінчуються! Мініаксесуари та пакування дуже милі для колекціонування. Від мініверсії кольорових камінців у акваріум до підсвічника та кактусів - у серії 'Mini Lifestyle' є понад 60 унікальних елементів, пакування та аксесуарів, які ви можете колекціонувати. Створіть свій власний світ міністиль затишку!До набору входить: Набір для приготування іграшкових предметів для декору (іграшкові мініпредмети, 1-2 пакетів піску, 1 пакет мінікаміння та\або епоксидна смола, аксесуари); полиця; пінцет; кулька.Зберіть всю колекцію Miniverse!Гра з ігровим набором Miniverse розвиває у дитині уміння грати, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 591856
 | 
495 ₴
495

  Loading...