Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

OOSHIES

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Серія

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
23975
Набір ігрових фігурок Oоshies – Адвент-календар Дісней 100
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Дісней в адвент-календарі! Яскраві фігурки додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки OOSHIES у вигляді улюблених героїв Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Набір містить 24 ігрові фігурки персонажів всесвіту Дісней. Відкривайте по одному сюрпризу в день або ж всі одразу! Грайте з фігуркою-сюрпризом Дісней 100 і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; В адвент-календарі ви знайдете фігурки Сімби, Моани, Вінні Пуха, Немо та інших! Висота фігурки – 4,5 cm. Ідеально для фанатів всесвіту Дісней!Збирайте всю колекцію Дісней 100 і поринайте у веселу гру!У наборі: 24 ігрові фігурки OOSHIES.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 23975
 | 
1995 ₴
1995
23296
Набір ігрових фігурок Oоshies – Адвент-календар Марвел
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Марвел в адвент-календарі! Яскраві фігурки додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки OOSHIES у вигляді улюблених героїв Марвел можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Набір містить 24 ігрові фігурки персонажів всесвіту Марвел. Відкривайте по одному сюрпризу в день або ж всі одразу! Грайте з фігуркою-сюрпризом Марвел і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Висота фігурки – 4,5 cm. Ідеально для фанатів всесвіту Марвел!Збирайте всю колекцію Марвел і поринайте у веселу гру!У наборі: 24 ігрові фігурки OOSHIES.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 23296
 | 
1995 ₴
1995
24452
Фігурка-сюрприз у капсулі Oоshies – Дісней 100
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-сюрприз у капсулі додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-сюрприз OOSHIES у вигляді улюблених героїв Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-сюрпризом Дісней 100 і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої або срібні. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 24 види, включаючи Ельзу, Мікі Мауса, Блискавку МакКвін і інших. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4,5 cm. Ідеально для фанатів всесвіту Дісней!Збирайте всю колекцію Дісней 100 і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-сюрприз у капсулі; лист колекціонера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 24452
 | 
 | В уп.:
 140
79 ₴
79
140
20997
Фігурка-сюрприз у капсулі, що змінює колір Oоshies – Марвел
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Марвел! Веселі фігурки-сюрпризи додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Щоб фігурка стала кольоровою потрібно: 1) Зняти пакування з фігурки OOSHIES; 2) Додати воду у капсулу та помістити фігурку всередині капсули; 3) Закрити кришку та добре струснути капсулу; 4) Відкрити капсулу та насолоджуйте барвистою фігуркою Марвел. Фігурки-сюрпризи у вигляді улюблених героїв Марвел можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-сюрпризом Марвел і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Для зміни кольору: додайте воду у капсулу з фігуркою, добре струсіть і отримайте барвисту фігурку OOSHIES. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 10 видів, включаючи Містеріо, Зеленого Гобліна, Ящірку та інших. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4,5 cm Ідеально для фанатів всесвіту Марвел!Збирайте всю колекцію Марвел і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-сюрприз у капсулі; лист колекціонера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 20997
 | 
 | В уп.:
 27
79 ₴
79
27

  Loading...