Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Sambro

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 8 з 8
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
MAR-6468-CDU-KV-FO
Колекційна фігурка-топер Sambro – Марвел
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Марвел! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених героїв Марвел можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Марвел і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Марвел і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-топер.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 MAR-6468-CDU-KV-FO
 | 
 | В уп.:
 12
67 ₴
67
12
DSP20-6468-CDU-KV-FO
Колекційна фігурка-топер Sambro – Принцеси Дісней
Зустрічайте улюблених принцес зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених принцес Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Принцеси Дісней і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Принцес Дісней і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-топер.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DSP20-6468-CDU-KV-FO
 | 
 | В уп.:
 12
67 ₴
67
12
MAR-3980-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Марвел (3 шт)
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Марвел! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених героїв Марвел можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Марвел і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Марвел і поринайте у веселу гру!У наборі: 3 фігурки-топера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 MAR-3980-KV-FO
 | 
139 ₴
139
MAR-3562-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Марвел (5 шт)
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Марвел! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених героїв Марвел можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Марвел і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Марвел і поринайте у веселу гру!У наборі: 5 фігурок-топерів.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 MAR-3562-KV-FO
 | 
199 ₴
199
DSP20-3980-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Принцеси Дісней (3 шт)
Зустрічайте улюблених принцес зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених принцес Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Принцеси Дісней і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Принцес Дісней і поринайте у веселу гру!У наборі: 3 фігурки-топера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DSP20-3980-KV-FO
 | 
139 ₴
139
DSP20-3562-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Принцеси Дісней (5 шт)
Зустрічайте улюблених принцес зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених принцес Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Принцеси Дісней і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Принцес Дісней і поринайте у веселу гру!У наборі: 5 фігурок-топерів.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DSP20-3562-KV-FO
 | 
199 ₴
199
PWP20-3980-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Щенячий патруль (3 шт)
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Щенячого патруля! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених персонажів Щенячого патруля можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Щенячий патруль і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Щенячого патруля і поринайте у веселу гру!У наборі: 3 фігурки-топера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PWP20-3980-KV-FO
 | 
139 ₴
139
PWP20-3562-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Щенячий патруль (5 шт)
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Щенячого патруля! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених персонажів Щенячого патруля можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Щенячий патруль і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Щенячого патруля і поринайте у веселу гру!У наборі: 5 фігурок-топерів.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PWP20-3562-KV-FO
 | 
199 ₴
199

  Loading...