Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Sonic Prime

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 27
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
SON2010J
Ігрова фігурка Sonic Prime – Доктор Еґман
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ДОКТОРА ЕҐМАНА і створюйте свій сюжет гри. ДОКТОР ЕҐМАН - злісний, супергеніальний доктор, який намагається захопити владу над усім світом, щоб побудувати власну імперію. Еґман є головним ворогом їжачка Соніка, який протистоїть втіленню планів лиходія. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010J
 | 
99 ₴
99
SON2010K
Ігрова фігурка Sonic Prime – Доктор Не
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ДОКТОРА НЕ та створюйте свій сюжет гри. Доктор НЕ обрав для себе сторону зла, тому всіляко заважає Соніку та його друзям на їхньому шляху. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010K
 | 
99 ₴
99
SON2010L
Ігрова фігурка Sonic Prime – Еґфорсер
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ЕҐФОРСЕРА і створюйте свій сюжет гри. Еґфорсер - робот із лазерними гарматами на плечах, який вірний Раді Хаосу і Расті Роуз. Він холодний, хитрий і не проявляє жалю. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010L
 | 
99 ₴
99
SON2010D
Ігрова фігурка Sonic Prime – Емі
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ЕМІ та створюйте свій сюжет гри. Емі - cмілива подруга Соніка. Вона домагається того, чого хоче, і не дозволяє нічому стати в неї на шляху. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010D
 | 
99 ₴
99
SON2010C
Ігрова фігурка Sonic Prime – Наклз
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою НАКЛЗА і створюйте свій сюжет гри. Наклз бореться зі злою Радою Хаосу просто тому, що те, що вони роблять, неправильно, і, незважаючи ні на що, не здається, демонструючи величезну мужність і силу волі. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010C
 | 
99 ₴
99
SON2010G
Ігрова фігурка Sonic Prime – Наклз готовий до бою
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою НАКЛЗ ГОТОВИЙ ДО БОЮ і створюйте свій сюжет гри. Наклз бореться зі злою Радою Хаосу просто тому, що те, що вони роблять, неправильно, і, незважаючи ні на що, не здається, демонструючи величезну мужність і силу волі. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010G
 | 
99 ₴
99
SON2010H
Ігрова фігурка Sonic Prime – Расті Роуз
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою РАСТІ РОУЗ і створюйте свій сюжет гри. Расті Роуз - надзвичайно запальна, ексцентрична та цілеспрямована, залюбки переслідує Соніка та його друзів, і ламає фактично всі речі, що їй не подобаються. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010H
 | 
99 ₴
99
SON2010I
Ігрова фігурка Sonic Prime – Ребел Руж
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою РЕБЕЛ РУЖ і створюйте свій сюжет гри. Ребел Руж була готова збрехати про те, що знає місцезнаходження зеленого осколка призми, щоб змусити Соніка допомогти їй та її друзям збирати припаси, а ще вона здатна літати. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010I
 | 
99 ₴
99
SON2010E
Ігрова фігурка Sonic Prime – Сонік на старті
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою СОНІКА НА СТАРТІ і створюйте свій сюжет гри. Сонік - cміливий і швидкий герой, який намагається протистояти злу у всьому світі. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010E
 | 
157 ₴
157
SON2010F
Ігрова фігурка Sonic Prime – Тейлз
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ТЕЙЛЗА і створюйте свій сюжет гри. Тейлз - ніжний і скромний лис, який може літати за допомогою своїх хвостів. Як давній друг, він захоплюється Соніком і мріє бути таким самим, як він. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010F
 | 
99 ₴
99
SON2010B
Ігрова фігурка Sonic Prime – Тейлз готовий до бою
Зустрічайте улюблених героїв з мультфільму «SONIC PRIME»! Разом зі своїми друзями, Сонік намагається повернутися з паралельної реальності, щоб перемогти злочинця доктора Еґмана та Ради Хаосу.Грайте з фігуркою ТЕЙЛЗ ГОТОВИЙ ДО БОЮ і створюйте свій сюжет гри. Тейлз - ніжний і скромний лис, який може літати за допомогою своїх хвостів. Як давній друг, він захоплюється Соніком і мріє бути таким самим, як він. Фігурка має відмінну деталізацію, що робить її розкішним доповненням до будь-якого ігрового процесу чи колекції фігурок! Висота фігурки - 6,5 cm.Маючи колекцію, що складається з різних персонажів - головних героїв і лиходіїв, дитина зможе влаштувати сюжетно-рольову гру та надовго буде захоплена ігровим процесом.Збирайте всю колекцію SONIC PRIME та поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка 6,5 cm.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SON2010B
 | 
99 ₴
99

  Loading...