Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Sonic the Hedgehog

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
406924-RF1
Ігровий набір з фігурками SONIC THE HEDGEHOG - Сонік у Студіополісі
Сонік - одна з найпопулярніших ігор усіх часів! Разом зі своїми друзями, Сонік мчить планетою, щоб боротися з несправедливістю та перемогти свого заклятого ворога, злого доктора Еггмана. Пройдіть ігровий рівень в реальності за своїми правилами з ігровим набором СОНІК У СТУДІОПОЛІСІ! Включає розсувну рампу, по якій ви можете запустити Соніка вниз та схопити всі три кільця. Є також три шарнірні пружини. Соник може відскочити від пружин і приземлитися на платформу. Створіть свою гру у світі Соніка! Повторіть цей класичний рівень з відеогри Sonic the Hedgehog! У набір входить фігурка Соніка, висотою 6 сm, та деталі ігрової зони з робочими механізмами. Сонік може ковзати рампою, а також відскакувати від шарнірних пружин; Також є рухомий мікрофон і знімні кільця, зокрема кільце з червоною зіркою.У наборі: 1 фігурка; зона 'Студіополіс'.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного інтелекту; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 406924-RF1
 | 
1795 ₴
1795
409244
Фігурка з артикуляцією SONIC THE HEDGEHOG 2 на радіокеруванні
Сонік - одна з найпопулярніших ігор усіх часів! Разом зі своїми друзями, Сонік мчить навколо світу, щоб перемогти злочини доктора Еггмана. Насолоджуйтеся грою з фігуркою Соніка на радіокеруванні та створюйте свій сюжет гри! Керуйте гіробордом за допомогою контролера у вигляді золотого кільця. Ганяйте вперед, повертайте та обертайтеся, а також вмикайте світло в колесах в режимі Turbo. Фігурка Соніка, висотою 15 cm, має відмінну деталізацію та натуральну артикуляцію. Фігурка знімна, тобто нею можна гратися окремо. Вигляд контролера повторює золоте кільце з фільмів про Соніка!У наборі: 1 фігурка; Золоте кільце-контролер на батарейках типу 2 х LR6 (не входять до комплекту); Гіроборд на батарейках типу 6 х LR6 (не входять до комплекту).Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяві; Емоційного інтелекту; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 409244
 | 
2995 ₴
2995

  Loading...