Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Stumble Guys

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 18
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
SG2005-CDU
Дисплей колекційних фігурок-сюрпризів Stumble Guys (24 шт.)
Оживіть дивовижних 3D-героїв з популярної гри Stumble Guys! Який персонаж Вам більше до вподоби? У цій серії Ви можете знайти ніндзя Кая, валькірію, диско Дена та багато інших цікавих героїв! Вони ідеально підходять для колекціонування та веселих ігор. Зберіть їх усіх! Дизайн фігурок повторює їх вигляд з гри Stumble Guys! Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але і для дорослих. Розмір іграшки - 6 cm; Знайдіть спеціальних героїв: хромованих або рідкісних! Зберіть усіх 24 героїв!У наборі: 24 фігурки.Купуючи дисплей, Ви отримуєте великі шанси зібрати всю колекцію фігурок. Але завжди залишається ймовірність сюрпризу, адже можуть зустрітися герої, що повторюються. Не засмучуйтеся. Продовжуйте збирати колекцію далі!Іграшки розвивають уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SG2005-CDU
 | 
2760 ₴
2760
SG-30005
Колекційна фігурка-сюрприз Stumble Guys (5 cm)
Оживіть дивовижних 3D-героїв з популярної гри Stumble Guys! Який персонаж Вам більше до вподоби? У цій серії Ви можете знайти мегалодона, анубіса, капітана Золоте серце, лучадора та багато інших цікавих героїв! Вони ідеально підходять для колекціонування та веселих ігор. Зберіть їх усіх! Дизайн фігурок повторює їх вигляд з гри Stumble Guys! Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але і для дорослих. Деякі персонажі світяться у темряві! Щоб герой світився у темряві, його треба попередньо потримати на сонці або під лампою кілька хвилин. Розмір іграшки - 5 cm; Знайдіть спеціальних героїв: хромованих і кристалічних! Зберіть усіх 26 героїв!У наборі: Фігурка-сюрприз.Іграшки-сюрпризи розвивають уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SG-30005
 | 
 | В уп.:
 1
115 ₴
115
1

  Loading...