Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

SuperThings

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 23
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
PST8D066IN00
Ігровий набір SuperThing серії «Kazoom Kids» S1 – Казум-кід
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Доктор Вольт та Професор К. – вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?У колекції 6 персонажів: Суперслайс, Строберрі, Шугарфан, Беднілла, Трешер і Смеш-Краш. Зберіть їх усі!У наборі: 1 Казум-кід; 1 фігурка суперсингс; Аксесуар; Лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PST8D066IN00
 | 
 | В уп.:
 6
199 ₴
199
6
PSTSD48TIN40
Ігровий набір SuperThings – Екстремальні гонщики
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії - суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Доктор Вольт та Професор К. - вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?5 крутих суперсингсів вирішили зібрати свою команду. Цікаво, чи зможе хто-небудь їх перемогти?У наборі: 5 ексклюзивних фігурок суперсингс.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSD48TIN40
 | 
345 ₴
345
PSTSP514IN00
Ігровий набір Superthings «Kazoom Kids» S1 – Спайк-ролер Кактус
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Доктор Вольт та Професор К. – вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?Спайк-ролер Кактус – хитрий та небезпечний житель Кабуму. Він зібрав свою команду з суперсингcів, створив неймовірну машину та подався шукати неприємностей! 2 міні-машинки кріпляться до великої машини і роблять її майже непереможною!У наборі: 1 велика машинка; 2 міні-машинки; 1 ексклюзивний Казум-кід; 3 ексклюзивних фігурки суперсингс.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.Колір фігурок суперсинг може відрізнятися від зображення на фото.
Арт.:
 PSTSP514IN00
 | 
945 ₴
945
PSTSP116IN30
Ігровий набір Superthings S – Супербот Енігма
Ласкаво просимо в місто Кабум! Це місце, де живуть і б'ються герої та лиходії - СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Супербот Енігма прибула! Захистіть місто з цим новим союзником, сповненим казум-енергії. Вона розкриває крила та летить над містом, завжди напоготові, щоб зловити будь-кого, хто спричиняє біду! У Супербота є декілька точок артикуляції та складні крила, які відкриваються кнопкою на спині. Супербот має суперкруту ігрову функцію – ви можете розмістити казум-кід або фігурку СуперСинг у його верхній частині! Керуйте ним за допомогою свого улюбленого казум-кід або фігурки СуперСинг, щоб він розумно використовував свою зброю і брав участь у битвах з лиходіями.Зберіть усю колекцію та допоможіть героям врятувати місто!У наборі: робот, казум-кід, фігурка, аксесуар.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP116IN30
 | 
745 ₴
745
PSTSP116IN20
Ігровий набір Superthings S – Супербот Мега-К
Ласкаво просимо в місто Кабум! Це місце, де живуть і б'ються герої та лиходії - СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Супербот Мега-К прибув! Захистіть місто з цим новим союзником, сповненим казум-енергії. Він розкриває крила та летить над містом, завжди напоготові, щоб зловити будь-кого, хто спричиняє біду! У Супербота є декілька точок артикуляції та складні крила, які відкриваються кнопкою на спині. Супербот має суперкруту ігрову функцію – ви можете розмістити казум-кід або фігурку СуперСинг у його верхній частині! Керуйте ним за допомогою свого улюбленого казум-кід або фігурки СуперСинг, щоб він розумно використовував свою зброю і брав участь у битвах з лиходіями.Зберіть усю колекцію та допоможіть героям врятувати місто!У наборі: робот, казум-кід, фігурка, аксесуар.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP116IN20
 | 
745 ₴
745
PSTSP116IN60
Ігровий набір Superthings S – Супербот Трешер
Ласкаво просимо в місто Кабум! Це місце, де живуть і б'ються герої та лиходії - СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Супербот Трешер прибув! Захистіть місто з цим новим союзником, сповненим казум-енергії. Він розкриває крила та летить над містом, завжди напоготові, щоб зловити будь-кого, хто спричиняє біду! У Супербота потужні гнучкі руки та ноги з артикуляційними точками для видовищних битв на землі та в повітрі! Супербот має суперкруту ігрову функцію – ви можете розмістити казум-кід або фігурку СуперСинг у його верхній частині! Керуйте ним за допомогою свого улюбленого казум-кід або фігурки СуперСинг, щоб він розумно використовував свою зброю і брав участь у битвах з лиходіями.Зберіть усю колекцію та допоможіть героям врятувати місто!У наборі: робот, казум-кід, фігурка, аксесуар.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP116IN60
 | 
745 ₴
745
PSTSP116IN70
Ігровий набір Superthings S – Супербот Шугарфан
Ласкаво просимо в місто Кабум! Це місце, де живуть і б'ються герої та лиходії - СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Супербот Шугарфан прибув! Захистіть місто з цим новим союзником, сповненим казум-енергії. Він розкриває крила та летить над містом, завжди напоготові, щоб зловити будь-кого, хто спричиняє біду! У Супербота потужні гнучкі руки та ноги з артикуляційними точками для видовищних битв на землі та в повітрі! Супербот має суперкруту ігрову функцію – ви можете розмістити казум-кід або фігурку СуперСинг у його верхній частині! Керуйте ним за допомогою свого улюбленого казум-кід або фігурки СуперСинг, щоб він розумно використовував свою зброю і брав участь у битвах з лиходіями.Зберіть усю колекцію та допоможіть героям врятувати місто!У наборі: робот, казум-кід, фігурка, аксесуар.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP116IN70
 | 
745 ₴
745
PSTSP112IN40
Ігровий набір Superthings S – Штаб-квартира
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.У штаб-квартирі улюблені герої чекають сигналу тривоги, щоб захистити місто Кабум від усіх лиходіїв! Штаб-квартира з декількома поверхами та рухомими механізмами. Підніміть кабіну пересувної капсули до командного центру та натисніть важіль, щоб знову посунути її; вона швидко повернеться в автомобіль ... і ви зможете стріляти, щоб врятувати місто! Підніміть лиходіїв на платформі, щоб захопити їх в полон (обережно, вони можуть втекти, якщо потягнути за важіль!) Або стріляйте з гармати, якщо хтось підозрілий наближається ... і готуйтеся захищати місто Кабум!Зберіть всю колекцію та допоможіть героям врятувати місто!У наборі: штаб, машина, 3 фігурки.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP112IN40
 | 
1795 ₴
1795
PSTSP116IN140
Ігровий набір Superthings S – Секретна база Фьюрі Сторм
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – СуперСингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Секретна база Фьюрі Сторм приховує все, що потрібно такому суперлиходію, як він! Опинившись усередині, ви знайдете енергію Казум і зможете відкрити приховану зону. Там ви знайдете все необхідне, щоб робити всілякі злочини в місті Кабум! Нова секретна база з 2 кімнатами: кімната Казум і прихована кімната Сили! Для перемикання між кімнатами натисніть на червону кнопку нагорі секретної бази. У кімнаті Сили Ви знайдете: клинок, булаву, обладунки та скейтборд. Ззовні камера сканує обличчя кожного відвідувача. Вхід дозволений лише лиходіям! Одним пострілом з бластера біля входу ви можете відлякати будь-кого, хто наважиться проникнути. Насолоджуйтесь нескінченними битвами, щоб викрасти силу Казум!У наборі: 1 база; 1 казум-кід; 1 фігурка; 5 аксесуарів.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PSTSP116IN140
 | 
995 ₴
995
PSTSP414IN00
Ігровий набір SuperThings серії «Kazoom Kids» S1 – Балун-боксер
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Доктор Вольт та Професор К. – вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?ЕйрПанч – один із найкрутіших жителів Кабуму. Він покликав своїх друзів-суперсингcів, зібрав неймовірну машину Балун-боксер і подався шукати пригоди! 2 міні-машинки кріпляться до великої машини і роблять її ще страшнішою!У наборі: 1 велика машинка Балун-боксер; 2 міні-машинки; 1 ексклюзивний Казум-кід; 3 ексклюзивних фігурки суперсингс.Рекомендовано для дітей віком від 3 років. Колір фігурок суперсинг може відрізнятися від зображення на фото.
Арт.:
 PSTSP414IN00
 | 
945 ₴
945
PST8D812IN00
Ігровий набір SuperThings серії «Kazoom Kids» S1 – Казум-слайдер
Ласкаво просимо до міста Кабум! Це місце, де живуть і борються герої та лиходії – суперсингс. У кожного є суперздібності, які вони завжди готові застосувати.Доктор Вольт та Професор К. – вороги-винахідники. Професор дуже хоче перемогти: для цього він створив спеціальну машину, яка перетворюватиме жителів Кабуму на лиходіїв. Але щось пішло не так! В результаті експерименту з’явився Неон Бласт – наполовину герой і наполовину лиходій з містичною силою…Неон втік у місто та почав створювати Казум-кідс! Він наділив дітей суперздібностями від їжі та перетворив їх на героїв та лиходіїв! Тепер вони будуть боротися на боці добра чи зла! Хто ж переможе?Щоб швидше пересуватися містом, потрібні слайдери! У кожен з них легко вміщується Казум-кід та 1 суперсингс. Потрібно трохи відтягнути назад, і слайдер помчить уперед! У колекції 12 різних слайдерів – зберіть їх усі!У наборі: 1 казум-слайдер; 1 фігурка суперсингс; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 PST8D812IN00
 | 
 | В уп.:
 12
125 ₴
125
12

  Loading...