Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Unicones

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
1234
Ігровий набір з фігуркою Unicones – Єдиноріг
Ігровий набір із фігуркою UNICONES – це колекція милих єдинорогів у ріжку-морозиві. У кожному ріжку на Вас чекає чарівна фігурка єдинорога і ще декілька сюрпризів усередині – це слайм, різний декор та аксесуари, якими можна прикрасити вашого улюбленця. У колекції 12 персонажів. Зберіть всю колекцію єдинорогів UNICONES, щоб грати, поєднувати аксесуари та створювати найкращі образи для свого героя! Кожен персонаж іде у ріжку. Ріжок поділений на секції, в яких розташовані фігурка єдинорога, аксесуари та предмети декору. У наборі з кожним єдинорогом іде свій унікальний слайм, який можна змішувати з блискітками. Також до набору входять наліпки, які можна нанести на героя. Для цього потрібно зняти з наліпки липкий шар, занурити її у воду на 30 секунд, потім наклеїти наліпку, трохи потерти її серветкою і зняти задню білу частину. Зберіть усіх 12 героїв!До набору входять: фігурка-сюрприз єдинорога; аксесуари; слайм.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 1234
 | 
 | В уп.:
 6
475 ₴
475
6
1238-UA
Фігурка-сюрприз Unicones «Babies» в блістері – Єдинорожик
Зустрічайте нову колекцію малюків-єдинорогів UNICONES BABIES! Що може бути чарівніше за цих казкових істот? Малюки можуть мати різні кольори і стилі, є навіть герої, яких спочатку потрібно викупати, щоб дізнатися, якого ж вони кольору! А ще кожен герой має свої неймовірні крила! Зберіть всю колекцію і дізнайтеся, хто попався саме Вам! Усі герої йдуть у ріжку. У наборі з кожною фігуркою йде лист колекціонера. В колекції є герої, які змінюють колір у воді. Для цього потрібно на 10-20 секунд опустити іграшку у воду, температура якої не перевищує 10°С. Деякі фігурки потрібно спочатку викупати, щоб дізнатися їх колір. Просто опустіть малюка у воду і потріть, щоб змилася фарба. Є герої, здатні світитися у темряві, якщо їх заздалегідь потримати на сонці або під лампою кілька хвилин. А ще в колекції є блискучі, флоковані та перламутрові малюки. Зберіть усі 72 фігурки малюків-єдинорогів!До набору входять: фігурка-сюрприз малюка-єдинорога; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 1238-UA
 | 
125 ₴
125
1237
Фігурка-сюрприз Unicones «Babies» у ріжку – Єдинорожик
Зустрічайте нову колекцію малюків-єдинорогів UNICONES BABIES! Що може бути чарівніше за цих казкових істот? Малюки можуть мати різні кольори і стилі, є навіть герої, яких спочатку потрібно викупати, щоб дізнатися, якого ж вони кольору! А ще кожен герой має свої неймовірні крила! Зберіть всю колекцію і дізнайтеся, хто попався саме Вам! Усі герої йдуть у ріжку. У наборі з кожною фігуркою йде лист колекціонера. В колекції є герої, які змінюють колір у воді. Для цього потрібно на 10-20 секунд опустити іграшку у воду, температура якої не перевищує 10°С. Деякі фігурки потрібно спочатку викупати, щоб дізнатися їх колір. Просто опустіть малюка у воду і потріть, щоб змилася фарба. Є герої, здатні світитися у темряві, якщо їх заздалегідь потримати на сонці або під лампою кілька хвилин. А ще в колекції є блискучі, флоковані та перламутрові малюки. Зберіть усі 72 фігурки малюків-єдинорогів!До набору входить: фігурка-сюрприз малюка-єдинорога; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 1237
 | 
 | В уп.:
 12
115 ₴
115
12

  Loading...